Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pēc pasūtījuma veiksmīgas apmaksas klients saņem apstiprinājuma e-pastu.

Pardevējs nodrošina preču piegādi ar pakomātu starpniecibu izmantojot šādu kompāniju pakalpojumus - SIA "Omniva", SIA "DPD Latvija", VAS "Latvijas Pasts".  Jebkura pakomāta izmēra piegādes izmaksas ir 2,80 EUR. Ja Pircējam ir vēlme saņemt pasūtījumu savādākā veidā, tad par to savstarpēji vienojas ar Pardevēju.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3 dienu laikā par preci, atsevišķos gadījumos 14 dienu laikā (ja prece pasūtīšanas brīdī nav pieejama noliktavā), kopš ir saņemta apmaksa par preci piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu [email protected] pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Preces atgriešana var tikt veikta jebkurai internetveikalā iegādātajai precei, kas atrodas oriģināl iepakojumā, nav atvērta, lietota vai mehāniski bojāta pēc tās piegādes.

Naudu par atgriežamo Preci Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu, ko Pircējs norāda atteikuma veidlapā, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc atteikuma iesniegumā norādītās Preces saņemšanas Pardevēja noliktavā (Madara Brūvele-Spruģe, Elizabetes iela 14, Tukums, LV-3101).

Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Piegādes izdevumus šajā gadījumā sedz Pārdevējs.

Pārdevējs Pircēja pasūtījumu pēc apmaksas saņemšanas izsūta ātrākais 2 stundu laikā. Ja pēc rēķina apmaksas veikšanas, tomēr vēlaties pasūtījumu atteikt, tad 2 stundu laikā, pirms pasūtījuma izsūtīšanas, sazināties ar Pardevēju pa tel. nr. +371 22138734 vai e-pastu [email protected] norādot pasūtījuma vai reķina nr. un informāciju par vēlēšanos atteikt pasūtījumu. Pēc pasūtījuma atteikšanas un apmaksas saņemšanas, Pardevējs pārskaita naudu par pasutījumu uz Pircēja bankas kontu 7 (septiņu) kalendāro dienu laikā, no kura tika saņemts maksājums. 

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.